Професійна чистка килимів в Вінниці

Професійна чистка килимів в Вінниці

Компанія надає послуги хімічного очищення килимових доріжок та паласів від бруду, пилу та плям з виїздом фахівців додому або вивезенням вашого килимка, також можуть бути виконані інші очисні роботи будь-якої складності.

Ми розуміємо, що не завжди покриття піддаються вивезенню, тому готові самі приїхати до вас та надати послуги хімчистки килимів із виїздом.

Професійна чистка килимів в Вінниці недорого, швидко та якісно є специфічною професійною діяльністю, але у нашій організації це дешево. Ціни відповідають конкурентоспроможним ринковим розцінкам, матеріалу, розміру виробу, ступеню забрудненості тощо.

Тільки в нашій компанії – термінова хімчистка килимів недорого!

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЧИЩЕННЯ.

Хімчистка ручних килимів відбувається за технологічним сценарієм, першим етапом якого є огляд паласа спеціалістом для визначення ступеня та характеру забруднень, а також можливості повного стовідсоткового спецочищення. Далі проводиться підбір засобів і технологій, що застосовуються до конкретного об’єкта, що очищається, і тільки після цього – прочистка обраним методом (або із застосуванням комплексної програми, що включає відразу кілька клінінгових методів) і просушка при необхідності.

ДЛЯ КОЖНОГО ЗАБРУДНЕННЯ – СВІЙ МЕТОД ОЧИЩЕННЯ!

При очисних процедурах, що проводяться екстракторним способом, відбувається подача води, піни або очищувача на об’єкт, що очищається під високим тиском. Після цього вся отримана грязево-водяна маса засмоктується назад, при цьому поверхня залишається майже сухою.

Суха хімчистка (також називається порошковою чи вуглеводневою) застосовується для бавовняних, віскозних, вовняних, шкіряних, замшевих доріжок. Вона полягає в обробці забрудненого місця мікрогубками, просоченими спеціальним розчином, що чистить. Даний вид очищення підходить для видалення пилу, що неглибоко засів, з середньо- і довговорсних паласів.

Технологія включає обробку пилососом, що видаляє поверхневі забруднення і пил, нанесення кондиціонера, розподіл по всій площі очисного порошку з його подальшим вбиванням і остаточне змивання суміші. На завершальному етапі виробляють додаткове плямове виведення при необхідності.

ЧИСТИМО АБСОЛЮТНО ВСЕ Килими і гарантовано виводимо плями!

Професійна хімчистка дитячого килима, хімчистка натуральних килимів або шовкових дорогих килимів проводиться тільки безпечними миючими засобами, які абсолютно не токсичні та не небезпечні для вас, ваших дітей, тварин та схвалені Міністерством охорони здоров’я.

Якісна і професійна чистка килимів.

Найкраща хімчистка килимів та ковроліну – послуга, яка користується популярністю в нашій компанії. За вашим замовленням ми виконаємо вивезення вовняного або іншого покриття будь-якого розміру на фабрику для прання або м’якого чищення (дивіться прайс). За необхідності здійснити терміновий ручний процес делікат-очищення у нас можна замовити і таку спецпослугу.