Хімчистка килимів в Вінниці

Хімчистка килимів в Вінниці

Вінничани люблять килими. Їх використовують у житлових приміщеннях, офісах, ресторанах та готелях. Вони дарують затишок, тепло та прикрашають інтер’єр. По них ходять у взутті, на них осідає пил, проливається кава, залишається шерсть свійських тварин.

Професійне чищення килимів:

  • очищає ворс від пилу і кліщів-сапрофітів, що живуть у ній;
  • виводить плями та прибирає неприємні запахи;
  • повертає килимам чистоту, красу та презентабельність.

Чистота ворсу та періодичність хімчистки регламентуються стандарти для приміщень різного призначення. Компанія пропонує приватним та корпоративним клієнтам почистити килимове покриття, палас, доріжку з вивезенням на фабрику. Термін виконання замовлення – 1-3 дні.

Хімчистка килимів в Вінниці з вивозом: переваги та зручність.

Сучасні технології клінінгу дають змогу почистити їх на території замовника. Проте не всім подобається і підходить такий формат:

  • засоби для чищення забруднюють повітря в приміщенні. Якщо в будинку є маленькі діти, люди похилого віку, хворі на астму, таке очищення килимових виробів не годиться;
  • під час роботи клінерів хтось має бути вдома. Зайняті люди не завжди можуть знайти кілька годин, які потрібно видалити складні плями або вручну делікатно почистити шовкові килими:
  • потужне обладнання гучно шумить під час роботи. Багатьох це дратує. У разі краще вибрати хімчистку з вивозом;
  • вологе після аквачистки килимове покриття важко висушити у домашніх умовах.

Плюси чищення килимів у цеху.

Ми пропонуємо суху, аква- та біочистку. У цеху сухе чищення проводиться у спеціальному обладнанні. У закриту ємність поміщають килим і подають до неї органічний розчинник. Для більшості килимових виробів це найефективніший і щадний спосіб очищення ворсу від бруду та плям.

На фабриці є спеціальні приміщення з примусовою вентиляцією, де можна висушити килим у горизонтальному положенні. Зазвичай так сушать:

  • дорогі вироби ручної роботи;
  • старі, раритетні, антикварні речі;
  • ексклюзивні шовкові килими.

Є обладнання для вертикального сушіння. Важливо, щоб килимовий виріб мав стандартну вологість (до 10%). Вогкість стає причиною затхлого запаху, появи цвілі та грибка. У домашніх умовах доводиться завершувати чищення сушінням потужним феном. Насамперед це відноситься до ковроліну, приклеєного до стяжки підлоги. Якщо можна досушити зі звороту, то з підлоговим покриттям це зробити неможливо.

Вигоди для клієнтів

Наша компанія пропонує зручний сучасний формат обслуговування. Замовникам не потрібно витягувати та пакувати килими, вантажити в автомобіль чи наймати таксі, везти на фабрику, а потім забирати. Все це входить у пропонований сервіс. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте менеджеру, щоб узгодити обсяг робіт та дату її виконання.

Чищення килимів у цеху для клієнта проходить непомітно, а результат зазвичай радує та приємно дивує. Вона повертає улюбленим речам красу та респектабельність, вони знову радують теплом та затишком.